Skip to main content

Kurumsal Hizmet Otomasyonu

Tek bir hizmet platformu ile şirketinizin dijitalleşmesi yolunda kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Etki

Şirketinizin hizmet süreçlerini dijitalleştirerek, üretim optimizasyonuyla maliyetleri azaltıyor, riskleri yönetmenizi sağlıyoruz.

Dönüşüm

Akıllı iş akışları ile maliyetleri, üretkenliği ve kaynakları optimize etmenize yardımcı oluyoruz.

Faydalar

ITIL V4 ile tam uyumlu BT süreç yönetimi.

En yenilikçi BT hizmet yönetimi çözümümüzle, sahaya yayılmış olan çalışanların üretkenliklerini artırıp, servisleri de ölçekleyerek BT servislerinin mükemmelleştirilmesini sağlıyoruz.

​Varlık yaşam döngülerinin tek sistemden yönetimi.

Donanım, yazılım ve bulut tarafında Konfigürasyon Yönetimi Veritabanı (CMDB) kullanılarak iş akış otomasyonu sağlanırken, maliyetler optimize ediyor ve varlıkların risklerini yönetiyoruz.

Konsolide proje yönetimiyle hızlı ilerleme.

İş hedeflerini karşılayan işler planlanır, önceliklendirilir ve takip edilir. PMI ve Agile standartlarına uyum sağlanarak tüm işler kaynak, maliyet ve kurumsal stratejiye göre yönetiyoruz.

Risklerinizi süreçlerinizle gerçek zamanlı takip edin.

Şirketlerin risk dayanıklılığını arttırıp, GDPR ve SOX gibi uyumluluklarınız için otomasyon sağlıyoruz. Riskleri düşünerek, alınan kararları güçlendiriyor ve denetimde kolaylık sağlıyoruz.

Çoklu kanallarda IK servislerinin dijitalleştirilmesi.

İşe alım gibi yaşam döngüsü olan süreçlere hakimiyet sağlıyoruz. IK talep yönetimi, IK360 ve bilgi yönetimi gibi güçlü süreç akışları sayesinde verimlilik artışı ve görünürlük getiriyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında işletmenize uygun çözüm ve araçları keşfetmek için bilgi alabilirsiniz.

Referanslar