Skip to main content
 

Öncü Teknoloji

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara ve Kıbrıs’ta bulunan ofislerimizde 1600’den fazla çalışanımızla müşterilerimize inovasyon odağında “hayata zaman yaratan” ürün ve hizmetler sunuyoruz. San Francisco’da (Maxitech) yer alan inovasyon merkezimiz ile dünyadaki teknoloji trendlerini yerinde takip ederken iş ortaklarımıza yenilikçi çözümler sunmanın yanı sıra inovasyon ve kurum içi girişimciliği de ana stratejimize koyarak, müşterilerimize ihtiyaçlarının ötesinde yaratıcı, sürdürülebilir ve inovatif çözümler sunuyoruz.

 

Softtech bünyesinde ürün olarak doğup bugün 2 ayrı şirket olarak faaliyetlerine devam eden, sağlık sektöründe çözümlerini müşterileriyle buluşturan “LiveWell” ve En İyi Kurum İçi Girişimcilik Ödülü’ne sahip liman otomasyon sistemi “GullsEye” kurum içi girişimciliğe verilen desteğin başarılı sonuçlarındandır. Kurum içi girişimcilik yapılanması ile beraber şirket dışı girişim ekosistemini de destekleyerek sürdürülebilir ülke ekonomisine ve istihdamına fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

 

San Francisco ve Şanghay’da bulunan inovasyon merkezlerimiz aracılığıyla Türkiye’den Amerika ve Asya pazarına açılmak isteyen girişimlere Softlanding hizmeti sunarak girişimlerin topluma değer katan uluslararası şirketler olmasını amaçlamaktayız.

 

Türkiye’de bilişim teknolojileri geliştiren ve çözüm sunan şirketlerin değerlendirildiği Türkiye’nin bilişim alanında en kapsamlı araştırması olan Bilişim 500 Ödülleri 2021’de “Türkiye Merkezli Üretici Yazılım”, “Bilişim 500 Plus Finans Bankacılık Sektörü Yazılım” ve “Türkiye Merkezli Üretici Sektörel Yazılım” kategorilerinde birincilik ödüllerinin sahibi olduk.

1
1