Öncü Teknoloji

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara ve Kıbrıs’ta bulunan ofislerimizde 1600’den fazla çalışanımızla müşterilerimize inovasyon odağında “hayata zaman yaratan” ürün ve hizmetler sunuyoruz. San Francisco (Maxitech) ve Şanghay’da (Softtech China) yer alan inovasyon merkezlerimiz ile dünyadaki teknoloji trendlerini yerinde takip ederken, Kayseri ve Antalya’daki Teknoloji Geliştirme Bölgeleri’ndeki yapılanmalarımızla yeni mezun genç yetenekleri keşfetmeyi ve teknoloji sektörüne kazandırmayı hedefliyoruz. İş ortaklarımıza çözüm sunmanın yanı sıra inovasyon ve kurum içi girişimciliği de ana stratejimize koyarak, müşterilerimize ihtiyaçlarının ötesinde yaratıcı, sürdürülebilir ve inovatif çözümler sunuyoruz.

 

Softtech bünyesinde ürün olarak doğup bugün 2 ayrı şirket olarak faaliyetlerine devam eden, sağlık sektöründe çözümlerini müşterileriyle buluşturan “LiveWell” ve En İyi Kurum İçi Girişimcilik Ödülü’ne sahip liman otomasyon sistemi “GullsEye” kurum içi girişimciliğe verilen desteğin başarılı sonuçlarındandır. Kurum içi girişimcilik yapılanması ile beraber şirket dışı girişim ekosistemini de destekleyerek sürdürülebilir ülke ekonomisine ve istihdamına fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

 

San Francisco ve Şanghay’da bulunan inovasyon merkezlerimiz aracılığıyla Türkiye’den Amerika ve Asya pazarına açılmak isteyen girişimlere Softlanding hizmeti sunarken, Türkiye’nin ilk kurumsal destekli Venture Builder’ı olarak Softtech Ventures ile hem kurum içi hem de kurum dışındaki başarılı girişimlere teknoloji odaklı yatırımlar yaparak, girişimlerin topluma değer katan uluslararası şirketler olmasını amaçlamaktayız.

 

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri kategorilere göre sıralayan ve Türkiye’nin bilişim alanında en kapsamlı araştırması sonucu verilen Bilişim 500 Ödülleri 2020’de üç ödül kazandık. ‘’Türkiye Merkezli Üretici Yazılım Kategorisi’’nin lideri olmanın gururuyla beraber ‘’Finans Sektörü Yazılım’’ ve ‘’Türkiye Merkezli Sektörel Yazılım’’ kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi olduk.

1
1