Öncü Teknoloji

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara, San Francisco ve Şanghay’da bulunan ofislerimizle toplam 10 farklı lokasyonda, 1600’den fazla kişiden oluşan profesyonel kadromuzla Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük yazılım şirketiyiz. Bankacılık ve finans sektöründeki tecrübemizin gücü ve deneyimli insan kaynağımız ile farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarımıza, müşteri odaklı çözümler geliştiriyoruz.

 

Yaratıcı ve inovatif çözümler sunduğumuz bankacılık, sağlık, liman otomasyon, gayrimenkul portföy yönetimi gibi farklı alanlardaki ürünlerimizle uluslararası pazarda da güçlü ve global bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyoruz. Bu hedef doğrultusunda birçok yenilikçi girişimleri destekliyoruz ve dünyaya açılmalarına yardımcı oluyoruz.

 

Türkiye’nin en büyük yazılım teknoloji şirketlerinden biri olma iddiamızı istatistiklere de yansıttık. Interpromedya’nın ‘Bilişim 500 - Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi’ sıralamasında yazılım alanında birinciliği elde ettik.

 

Şimdi çıtayı yeniden yükseltiyoruz! Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi olarak yeni yaklaşımımızla dijital dönüşüm ve yenilikçi iş modelleri konusunda da öncü adımları hayata geçiriyoruz. Hedefimiz yaratıcı, hızlı, etkili, verimli ve güvenli çözümlerle teknolojiyi bir sonraki seviyeye taşımak.

1
1