Skip to main content

Teknolojilerin Geleceği

Yaşamı derinden etkileyeceğine inandığımız teknolojilerin değerlendirildiği bu bölümde, hayat ile yaşam arasındaki kavramların bulanıklaştığı bir geleceğe dair; iş hayatı, yapay yaşam, fiziksel yaşam ve dijital yaşam bağlamlarında düşünce ve değerlendirmelerimiz yer almaktadır.

Teknolojilerin Geleceği
Finansal Teknolojiler

Finansal Teknolojiler

Finansal yaşamımızı şekillendiren teknolojilerin yer aldığı bu bölümde, teknoloji şirketleri ve bankalar arasındaki ayrımın bulanıklaşarak finansal deneyimlerin tekilleştiği bir geleceğe dair, teknoloji, regülasyonlar ve müşteri deneyimleri bağlamlarında düşünce ve değerlendirmelerimiz yer almaktadır.

Çevre, İnsan ve Dijitalleşme

Tüm sektörleri ve insan hayatını etkilemekte olan dijitalleşme teknolojilerinin yer aldığı bu bölümde, sürdürülebilir bir dünya ve iş hayatı için, dikkat edilmesi gereken çevresel faktörler ve insanı odağa alarak yaptığımız değerlendirmeler yer almaktadır.

Çevre İnsan ve Dijitalleşme
Girişim Ekosistemi

Girişimcilik Ekosistemi

Girişimcilik ve girişimcilik ekosisteminin yer aldığı bu bölümde, girişimlerin büyük şirketlere dönüştüğü, kurumların da girişimler ile ortaklıklar kurduğu bir geleceğe dair, farklı coğrafyalar, girişimcilik yaklaşımları ve yatırımlar bağlamlarında düşünce ve değerlendirmelerimiz yer almaktadır.

Raporu İndir

Geçmiş Yıllardaki Teknoloji Raporları

2019 Teknoloji Raporu için tıklayın.
2020 Teknoloji Raporu için tıklayın.
2021 Teknoloji Raporu için tıklayın.