Skip to main content

Plateau Platform

Softtech’in Yeni Nesil Yazılım Geliştirme Platformu

Etki

Plateau, Softtech’in low-code olanakları sunan ve bulut tabanlı bir altyapı ile çalışan yeni nesil yazılım geliştirme platformudur.

Dönüşüm

Plateau, dijital dönüşümü mümkün olduğunca sorunsuz geçirmeyi hedefleyen tüm işletmeler için geliştirilmiştir.

Faydalar

Hızlı Yazılım Geliştirme

Plateau, müşterilerinin uygulamalarını hızlı, standartlara uygun ve karmaşıklıktan uzak bir şekilde geliştirmelerini sağlayan low code araçları sunarak maliyetlerden tasarruf edilmesini sağlar.

Kolay Yazılım Geliştirme

Low Code uygulama geliştirme ortamımız olan Plateau Studio içerisinde yer alan araçlar ile teknik bilgisi sınırlı çalışanların da yazılım geliştirebilmesini sağlayın.

Hızlı Ürün Geliştirme

Zor bulunan teknik kaynaklarınızı ihtiyaç duyduğunuz yerde kullanın. Geliştirme süresini ve kaynakların ortalama maliyetini azaltırken çevikliğinizi arttırarak pazara çıkış sürenizi kısaltın.

Plateau Mikroservis ve Uygulamaları

Açık kaynak tabanlı mikroservis çerçevesi, dağıtık sitemleri yönetilebilir hale getirmektedir. Plateau NFR’ları ve uygulamaları, loglama, izleme, takip gibi genel ihtiyaçları kolaylıkla karşılar.

Esnek Bakım ve Destek Planları

Uygulamalarınız için gerekebilecek kurulum, bakım, destek, güncelleme gibi gereksinimleri Bakım ve Destek planlarımız ile karşılayın.

Özellikler

Kararlı Plateau altyapısı üzerinde hızlı ve kolay uygulama geliştirmeyi deneyimlemek için hemen iletişime geçin.

Özellikler

Kararlı Plateau altyapısı üzerinde hızlı ve kolay uygulama geliştirmeyi deneyimlemek için hemen iletişime geçin.

Referanslar