Türkiye’nin En Büyük Yazılım Şirketi

8 farklı lokasyonda Türkiye’nin teknolojisine öncülük eden Softtech, yüzde 40’ı kadın 1500’den fazla yetenekli çalışandan oluşuyor. Sen de bu ailenin bir parçası olabilirsin.

Softtech’te tuşlara sen dokunur, teknolojiye sen yön verirsin.

İnovasyon

Softtech’e geldiğinde ilk hissedeceğin şeylerden birisi inovasyon kültürüdür. Her zaman daha yeniyi ve daha iyiyi arayanlarla birlikte olacaksın. Silikon Vadisi’nde kurulan Maxitech ile, Şanghay’da kurulan Softtech Çin ofisi ile, Softtech İnovasyon ile sen hep geliştiren taraftasın.

İş Bankası Hikayesi

Bir İş Bankası iştiraki olan Softtech onun misyonunu devralarak LiveWell, GullsEye, Plateau gibi ileride bu misyonu sürdürecek markalar meydana getirdi. Unutma sen de bu misyonu geleceğe aktaracaksın.

Tıpkı senin gibi daha yeniyi ve daha iyiyi arayanların şirketi.

Softtech Akademi

Softtech’te eğitim de gelişim de tükenmez. 2000’e yakın Akademik destek programı ile teknolojiye öncülük etmeye ne dersin? Softtech Sahne’de iş arkadaşlarının bilgi ve deneyimlerini dinleyebilir, sen de birikimlerini onlarla paylaşabilirsin. Eğitim gibi paylaşım da bitmez Softtech’te.

Softtech Kültürü

Dayanışma, paylaşım ve girişimciliği temel alan kültürü ile Softtech’te haftada bir gün girişim fikrini hayata geçirmek için çalışabilir, kurum içi girişimcilik modeli ile inovatif fikirler geliştirmeye teşvik eden bir sistem içerisinde kendini bulabilirsin. Herkes gibi sen de sürekli iletişimin adresi Workplace’de kendini ifade eder, bilgi ve birikimlerini paylaşabilirsin.

Softtech Teknoloji Raporu’yla, trendleri yakala!

Softtech Teknoloji Raporu

Geleceğin teknolojilerine ışık tutan Softtech Teknoloji Raporu, teknoloji trendlerini değerlendirirerek, gelecekte bizi ve sektörleri neler beklendiğini anlatıyor.

Softtech’in kariyer fırsatlarını inceleyin.

1500'den fazla kişinin oluşturduğu Softtech ailesine katılıp, bizimle geleceği gerçekleştirmeye hazır mısın?

İlanları inceleyin