Skip to main content
GullsEye

SOFTTECH TERMİNAL İŞLETİM SİSTEMİ

GullsEye, terminallerdeki konteyner, genel yük, sıvı yük, ro-ro ve depo hizmet süreçlerini hızlandıran bir terminal işletim sistemidir. Optimizasyon ve iş akışı modülleri verimliliği arttırırken işletme giderlerini azaltır,gelişmiş izleme ve raporlama modülleri ile GullsEye müşteri memnuniyeti ve kapsamlı bir denetlenebilirlik sağlar.

Mobil cihazlar ve web için tasarlanmış zengin dashboard seçenekleri ile tüm istatistiklere ve kilit performans göstergelerine anında erişmek mümkün. Bu özelliği ile GullsEye müşterilerin doğru ve gerçek zamanlı bilgiler ile zamanında karar almasına zemin hazırlar. Ayrıca müşterilere, web ve mobil uygulamalarla operasyonları her yerde yönetebilme ve izleyebilme imkanı sağlar. GullsEye, terminal müşterilerine bütünüyle bir self servis çözüm sunar.

GullsEye‘ın bir diğer önemli katma değeri ERP sistemleri ile kolayca entegre olabilmesidir. Bu özelliği ile etkin bir şekilde resmin tamamına odaklanma olanağı sunar.

GullsEye, yazılım geliştirme, 3D görselleme, süreç optimizasyonu ve tedarik zinciri optimizasyonu konularında kapsamlı bir bilgi birikimine sahiptir.

ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ: Uluslararası taşımacılık firmalarını bir araya getiren LOGITRANS Fuarı’nda, Lojistik Ödülleri Atlas’ın Jüri Özel Ödülü’nü GullsEye Terminal işletim Sistemi aldı.

TUBİTAK -TEYDEB: GullsEye sunduğu çözüm ile firmaların AR-GE projelerine ciddi destek veren TUBİTAK tarafından ilgi görmüş ve TEYDEB’den ciddi bir destek almaya hak kazandı.