Yetenek Kuşağı teknolojiye öncülük edecek yetenekleri bir araya getirmek için var. Kariyerinde teknolojiye öncülük etmek istiyorsan seni aramıza bekliyoruz.

Yetenek Kuşağı

Kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan yetenek programı.

Mühendislik fakültelerinde 3. ve 4. sınıf öğrencileri, lisans ve yüksek lisans mezunu en fazla iki yıl deneyimi olan genç yetenekler bu programla birlikte Türkiye’nin öncü teknoloji şirketinde çalışma fırsatı elde eder.


Yetenek Kuşağı

Kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan yetenek programıdır.

Mühendislik fakültelerinde 3. ve 4. sınıf öğrencilerine, lisans ve yüksek lisans mezunu en fazla iki yıl deneyimi olan genç yetenekler bu programla birlikte Türkiye’nin öncü teknoloji şirketinde çalışma fırsatı elde eder.


Yetenek Kuşağı ile

kariyerine hızlı başla!

'Gerçek' projeler

Kodlama ve geliştiricilik üzerine kariyer planlıyorsan Yetenek Kuşağı’nda gerçek projelerle haşır neşir olur, bol bol tecrübe kazanırsın.

Öncü mentorlar

Tüm proje süreçlerinde öncü bir teknoloji şirketinde bulabileceğin en öncü mentorlardan faydalanır ve kendini bol bol geliştirirsin.

ABD ve Çin'e yolculuk

Programa katılanlar arasından sıyrılarak ABD ve Çin’in prestijli üniversitelerinde Softtech’in senin için sağlayacağı eğitimleri alabilirsin.

"Gelecek benim" diyorsan...

Unutma, Yetenek Kuşağı teknolojiye öncülük edecek yetenekleri bir araya getirmek için var. Kariyerinde teknolojiye ve geleceğe öncülük etmek istiyorsan seni aramıza bekliyoruz.