INZUO

SOFTTECH MOBİL KATALOG UYGULAMASI

Mobil Katalog uygulaması; ürünlerinizi iOS ve Android işletim sistemlerine sahip mobil cihazlar aracılığı ile müşterilerinize sunmanız için basit olduğu kadar  yenilikçi bir üründür.

Kullanıcıları bağlayan uygulama arayüzleri ile ürün tanıtımında oldukça etkilidir. Güzel hazırlanmış etkileyici sunumlar ve videolar vasıtasıyla kullanıcıların  karar mekanizmaları için ihtiyaç duydukları tüm bilgileri sunabilmenize yardımcı olmaktadır.

Uygulama, kullanıcılarınıza mobil olarak en yeni ürünleri online ya da offline incelemeleri için olanak tanımaktadır.

Mobil Katalog uygulaması, firmanıza müşteriler ile etkileyici bir kullanıcı deneyimi üzerinden ürünlerle ilgili  bilgi paylaşılmasını sağlamaktadır.

Mobil Katalog uygulaması, ürün ve hizmetlerinizi, etkileyici ve bağlayıcı uygulama arayüzü aracılığıyla tanıtmanıza zemin oluşturur.  Ziyaret  yönetimi, teklif ve sipariş girişi, yükleme yönetimi ve sunum yönetimi desteği sunmaktadır. Bunların yanı sıra sunum paylaşımı, anlık uyarılar, anket yayımlama, yorum girişi, lokasyon bazlı hizmetler içermektedir.

INZUO, hizmet bilgi görüntüleme modülleri ile hazırlanan etkileyici sunumlar, dokümanlar ve videolar üzerinden tanıtım yapılmasını sağlamaktadır. İnteraktif ve animasyonlar ile zenginleştirilmiş sunumlar hazırlanabilmektedir.

INZUO’ nun sunduğu modüller ;

Ziyaret yönetimi : Aylık, günlük, yıllık takvim üzerinden ziyaret takibi yapılabilmekte, ziyaretlerin katılımcı, tarih, ziyarette kullanılacak sunum vb. özellikleri düzenlenebilmekte,

Teklif yaratma, sipariş verme : Teklif ve sipariş bilgileri uygulama üzerinden kaydedilebilmekte, kaydedilen tekliflerden yaygın doküman formatlarında (.csv, xls) çıktılar alınabilmekte,

Doküman paylaşma : Doküman, sunum ve videolar uygulama üzerinden sayfa bazında veya bütün olarak  paylaşılabilmekte,

Offline çalışabilme : En yeni ürünler, sunumlar ve dokümanlar online ya da offline olarak incelenebilmekte,

Yükleme Yönetimi : Güncelleme ihtiyacında kullanıcı uyarılarak tercih edilen zamanda güncellenebilmekte ve kullanıcı 3G veya Wifi üzerinden yükleme tercihelerini ayarlayabilmektedir.