İşbu hüküm ve koşullar hizmet akdi ile çalışanı bulunduğunuz Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Pazarlama Ticaret A.ş (“Softtech”) ile tarafınız arasında (“Kullanıcı”) Softtech tarafından çalışanlarına sağlanan Facebook Workplace uygulamasına (“Uygulama”) erişim sağlamanız için bir sözleşme oluşturur.

İşbu hüküm ve koşullar metnini dikkatlice okumanız gerekmektedir. işbu hüküm ve koşullar metnini imzalamanız halinde burada belirtilen tüm şartlara uymakla yükümlü olarak Uygulama’ya erişim sağlayabileceksiniz.

A. UYGULAMA

Uygulama, yalnızca Softtech çalışanlarının kullanabileceği kapalı bir iş ortamı sosyal ağıdır. Tarafınıza erişim yetkisi verilmesi halinde Uygulama içerisinde gerek iş ile ilgili gerek kişisel paylaşımlar yapabileceksiniz. Paylaşımlar ile yorum, resim, video, podcast vb. materyalleri göndermenize izin verilebilir. Söz konusu özellikleri kullanırken aşağıda yer alan Kullanım şartlarına uymakla yükümlü olacaksınız. Kullanım şartlarına uygun olmayan paylaşımlarda bulunmanız ya da uygulamayı her ne şekilde olursa olsun bu şartlara aykırı kullanmanız halinde Softtech’in 4857 Sayılı Kanun çerçevesinde tüm haklarını kullanabileceğini ve kullanımınız dolayısıyla Softtech’in uğradığı ya da uğrayabileceği mevcut ve muhtemel zararların tarafınızdan tazmin edileceğini kabul etmektesiniz.

Yaptığınız paylaşımların tamamı herhangi bir gerekçe gösterilmeksizin Softtech tarafından kaldırılabilir. Uygulamayı kullanırken Kullanım şartlarına aykırı bir paylaşım ya da Kullanım şartlarına aykırı bir kullanım tespit etmeniz halinde bu durumu derhal Softtech’e bildirmeniz gerekir.

B. KULLANIM şARTLARI

Uygulama içerisinde aşağıdaki konularda kullanamazsınız:

 

Uygulama içinde Softtech’in gizli bilgilerini ve projelerini açıklayamaz, müşterilerine ilişkin bilgileri ve çalışmaları ifşa edemezsiniz. Yapacağınız paylaşım içerisinde gizli olmasa bile Softtech müşterilerine ve özellikle ışBank’a ait bir bilgi bulunacaksa, paylaşımı yapmadan önce mutlaka Uygulama yöneticisi ile iletişime geçmek ve onay almak zorundasınız. Bununla ilgili soru ve önerileriniz için SosyalMedyaVeVeriAnalitigi@Softtech.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

 

Softtech ile aranızda bulunan iş sözleşmesi hükümleri ile mevcut yasal mevzuat hükümleri işbu kullanım şartları içerisinde sayılır.

 

İşbu Hüküm ve Koşullar metnini okudum, anladım. Uygulamaya üye olarak ve kullanarak Hüküm ve Koşulların tamamına kayıtsız şartsız uyacağımı özgür irademle kabul, beyan ve taahhüt ederim.